Zakończyliśmy etap rejestracji! 

Pragniemy oficjalnie poinformować, że etap rejestracji szkół do II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Cześć, Europo" dobiegł końca. Jest nam niezmiernie miło przekazać, że udział weźmie rekordowa liczba 270 placówek z całego kraju. Bardzo dziękujemy za każde zgłoszenie, za wszystkie zespoły trzymamy kciuki!

Ponadto chcielibyśmy przekazać Państwu kilka bardzo ważnych komunikatów natury organizacyjnej.

1.W zakładce "Do Pobrania" znajdą Państwo dwa dokumenty- "Kartę Projektu" oraz formularz dotyczący danych osobowych. Warunkiem koniecznym do przyjęcia prac do oceny jest przesłanie wypełnionych załączników! Niestety nie będziemy mogli otworzyć sprawozdania, jeżeli nie otrzymamy wraz z nim wspomnianych dokumentów.

2.Prosimy, by formularz dotyczący danych osobowych wypełnili rodzice wszystkich uczniów biorących udział w Konkursie oraz nauczyciel, który jest opiekunem zespołu (jeżeli opiekę nad jedną drużyną sprawuje więcej niż jeden nauczyciel wystarczy jeden formularz). Formularze dla uczniów i nauczyciela znajdują się w jednym pliku PDF.

3.Bardzo prosimy o wypełnianie Kart Projektów komputerowo. Znacząco ułatwi nam to proces oceny. Zwracamy się z prośbą o zaznaczenie odpowiedzi na pytanie, jakie znajdą Państwo na samym dole tego dokumentu.

4.Prosimy zwrócić uwagę na nadanie plikowi z relacją z przeprowadzonych działań odpowiedniego tytułu. Będzie dla nas wielkim ułatwieniem, jeżeli znajdzie się w niej nazwa szkoły (pisana skrótem wraz z nazwiskami Autorów np. "SP77OLSZTYN.KOWALSKA.NOWAK.LEWANDOWSKI). Prosimy również, by w plikach z relacją u góry znalazły się nazwiska autorów, zwłaszcza jeżeli w Konkursie bierze udział więcej niż jedna drużyna z Państwa szkoły.

5.Prace wraz z załącznikami należy przesłać do 20 marca. W "Przewodniku" wkradł się błąd, za który serdecznie przepraszamy (na stronie 8. pojawiła się data 13 marca, która jest niewłaściwa). Zgłoszenia przesłane po terminie niestety nie będą podlegały ocenie.

6.Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku- facebook.com/czesceuropo! Pojawią się tam wskazówki dotyczące sposobu przeprowadzania akcji, a także informacje o naszych patronach i nagrodach. Jeżeli któryś z zespołów, nad jakim sprawują Państwo opiekę, zdecyduje się na publikowanie zdjęć czy informacji o swoich działaniach w mediach społecznościowych- bardzo chętnie udostępnimy je na profilu Konkursu. Zachęcamy do wysyłania nam linków!

7.Jest nam bardzo miło poinformować, że udało się zarezerwować dla najlepszych zespołów kolejnych kilka wycieczek do Brukseli! W niedługim czasie po 20 marca opublikujemy na stronie internetowej Konkursu i na naszym Facebooku listę laureatów. Najlepszych zaprosimy na uroczystą galę wręczenia nagród, która odbędzie się 6 kwietnia.

Jeżeli pojawią się u Państwa lub u uczniów jakiekolwiek pytania, na które nie znajdują Państwo odpowiedzi w Regulaminie i Przewodniku, bardzo prosimy o kontakt mailowy (czesceuropo@gmail.com) lub przez Facebook'a (www.facebook.com/czesceuropo).

Raz jeszcze bardzo dziękujemy i życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom!

Bądź na bieżąco i polub fanpage "Cześć, Europo!" na Facebooku